Aktualności

Filtruj aktualności
 • LUTOWE SPOTKANIA Z WYDZIAŁAMI KOMUNIKACJI STAROSTW POWIATOWYCH JUŻ ZA NAMI

  03/03/2017

  23 lutego w Krakowie i 28 lutego w Poznaniu odbyły się dwa ostatnie spotkania z cyklu konferencji dedykowanych dla pracowników Wydziałów Komunikacji, poświęcone tematyce wdrożenia nowego systemu informatycznego CEPiK 2.0. Do Krakowa i Poznania przyjechało 103 urzędników. Łącznie w pięciu spotkaniach wzięło udział 330 osób.

  Więcej na temat: LUTOWE SPOTKANIA Z WYDZIAŁAMI KOMUNIKACJI STAROSTW POWIATOWYCH JUŻ ZA NAMI
 • Komunikat dla Stacji Kontroli Pojazdów

  27/02/2017

  Szanowni Państwo, w ostatnim czasie docierają do nas sygnały, jakoby wdrożenie systemu CEPiK 2.0 wymagało od stacji kontroli pojazdów zakupu nowego sprzętu komputerowego o szacunkowej wartości nawet kilku tysięcy złotych. Pragniemy poinformować, że nie ma żadnych dodatkowych wymagań sprzętowych po stronie twórców systemu CEPiK 2.0.
   
  Więcej na temat: Komunikat dla Stacji Kontroli Pojazdów
 • Gdańskie spotkanie z Wydziałami Komunikacji Starostw Powiatowych

  15/02/2017

  14 lutego w Gdańsku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu pięciu konferencji dedykowanych dla pracowników Wydziałów Komunikacji poświęcone tematyce wdrożenia nowego systemu informatycznego CEPiK 2.0. W pierwszych dwóch spotkaniach wzięło udział 170 urzędników. Do Gdańska przyjechało 46 urzędników z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.

  Więcej na temat: Gdańskie spotkanie z Wydziałami Komunikacji Starostw Powiatowych