Aktualności

Filtruj aktualności
 • Elektroniczne sprawozdanie z opłat ewidencyjnych

  03/04/2020

  W związku ze stanem epidemii uprzejmie informuję, że Ministerstwo Cyfryzacji przygotowuje rozwiązanie usprawniające proces sprawozdawczości dla podmiotów zobowiązanych do przekazania sprawozdań z pobranych, przekazanych lub uiszczonych opłat ewidencyjnych.

  Więcej na temat: Elektroniczne sprawozdanie z opłat ewidencyjnych
 • Komunikat dotyczący niedostępności środowisk CEPiK

  31/03/2020

  Informujemy, że w dniach od 2 do 5 kwietnia 2020 roku planowane są prace serwisowe, w wyniku których wystąpią czasowe niedostępności środowisk produkcyjnych i nieprodukcyjnych CEPiK . Przedstawiamy planowany harmonogram przeprowadzenia prac wraz ze wskazanymi terminami niedostępności poszczególnych środowisk. Za wszelkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.

  Więcej na temat: Komunikat dotyczący niedostępności środowisk CEPiK
 • Zmiany w przepisach Prawo o ruchu drogowym w zakresie drogomierzy.

  23/12/2019

  W dniu 1 stycznia 2020 r. wchodzą w życie przepisy ustawy – Prawo o ruchu drogowym związane z przeciwdziałaniem procederowi manipulowania licznikiem pojazdu. Od tego dnia w centralnej ewidencji pojazdów będą gromadzone dane o wymianie licznika pojazdu i odczycie jego wskazania po wymianie oraz dane o odczycie licznika w czasie kontroli drogowej. System teleinformatyczny centralnej ewidencji...

  Więcej na temat: Zmiany w przepisach Prawo o ruchu drogowym w zakresie drogomierzy.