Dla obywateli i przedsiębiorców

Poszukujesz informacji na temat pojazdów zarejestrowanych w Polsce lub dotyczących konkretnego kierowcy? Chcesz upewnić się, że autobus, którym podróżuje Twoje dziecko ma aktualne badania techniczne? Chciałbyś sprawdzić ilość punktów karnych? Skorzystaj z usług oferowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. 

Usługi dla obywateli i przedsiębiorców

Szukasz danych statystycznych na temat pojazdów w Polsce? A może chcesz uzyskać dane na temat konkretnego kierowcy? Oferujemy łatwy dostęp do danych zgromadzonych w Centralnej Ewidencji Pojazdów oraz Centralnej Ewidencji Kierowców dla obywateli, przedsiębiorców i innych. W zależności od potrzebnych informacji możesz skorzystać z różnych dostępnych usług.

Dla obywateli i przedsiębiorców

Wybierz usługę, dzięki której uzyskasz dane, których potrzebujesz:

Historia Pojazdu Historia Pojazdu

To bezpłatna usługa, dzięki której poznasz historię pojazdu przed zakupem. Pozwala na dostęp do danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów, dzięki którym upewnisz się, czy informacje przedstawione przez sprzedawcę są zgodne z informacjami w państwowej ewidencji.
Skorzystaj z usługi historia pojazdu »

Bezpieczny autobus Bezpieczny autobus

To bezpłatna usługa, która pozwala na wstępne sprawdzenie autobusu, którym właśnie wybieramy się na wycieczkę lub którym codziennie jeździmy do pracy i szkoły.
Skorzystaj z usługi bezpieczny autobus »

Punkty karne online Punkty karne online

E-usługa "Sprawdź swoje punkty karne" to możliwość kontroli posiadanych punktów karnych bez wychodzenia z domu i za darmo. Koniecznie jest jedynie posiadanie profilu zaufanego (eGO).
Skorzystaj z usługi Punkty karne online »

Mój Pojazd Mój Pojazd

Masz samochód lub motocykl? Potrzebujesz danych z dowodu rejestracyjnego? Interesuje cię stan licznika z ostatniego badania technicznego? Sprawdź dane o pojazdach, których jesteś właścicielem lub posiadaczem.
Skorzystaj z usługi »

Wniosek o udostępnienie danych Wniosek o udostępnienie danych

Jeśli chcesz uzyskać dane na temat konkretnego pojazdu, właściciela pojazdu czy kierowcy złóż wniosek o udostępnienie danych.
Dowiedz się więcej o wniosku o udostępnienie danych »

Wniosek o dane statystyczne Wniosek o dane statystyczne

Jeśli chcesz uzyskać dane statystyczne na temat pojazdów zarejestrowanych w Polsce złóż wniosek. Dane mogą być wykorzystane zarówno do celów niekomercyjnych, jak i komercyjnych.
Dowiedz się więcej o wniosku o dane statystyczne »