Aktualności

Filtruj aktualności
 • Duże zainteresowanie szkoleniami z aplikacji CEPiK 2.0

  11/09/2017

  170 strażników miejskich i gminnych, ponad 80 osób pracujących w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, blisko 60 pracowników kancelarii komorniczych i komorników, a także kilkunastu pracowników ZUS i MSWiA - łącznie ponad 320 osób z całej Polski zostało już przeszkolonych z aplikacji CEPiK 2.0 w pierwszym tygodniu cyklu szkoleń organizowanych przez zespół CEPiK 2.0 i Ministerstwo Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Duże zainteresowanie szkoleniami z aplikacji CEPiK 2.0
 • Stacje kontroli pojazdów i CEPiK 2.0. Zostało już tylko kilka tygodni na przyłączenie do systemu.

  08/09/2017

  Wielkimi krokami zbliża się uruchomienie systemu CEPiK 2.0 w zakresie Centralnej Ewidencji Pojazdów. W związku z tym trwają zaawansowane prace integracyjne z systemem CEPiK 2.0 po stronie producentów oprogramowania dla stacji kontroli pojazdów, które mają jeszcze tylko kilka tygodni na rozpoczęcie przygotowań do pracy z nowym oprogramowaniem współpracującym ze zmodernizowanym systemem Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.  

  Więcej na temat: Stacje kontroli pojazdów i CEPiK 2.0. Zostało już tylko kilka tygodni na przyłączenie do systemu.
 • Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP

  07/09/2017

  Etapowe uruchomienie systemu CEPiK 2.0 nie byłoby możliwe bez prawnego usankcjonowania i szeregu uzgodnień w zakresie legislacji – właśnie temu celowi służyły, trwające dziewięć miesięcy, prace w ramach warsztatów legislacyjnych. 

  Więcej na temat: Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP