Aktualności

Filtruj aktualności
 • Niedostępność systemu CEPiK

  09/11/2017

  Informujemy, że w dniach 10 – 13 listopada br. planowana jest aktualizacja systemu CEPiK. W czasie prac Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców będzie niedostępna. Zasilanie danymi z przeprowadzonych badań technicznych będzie możliwe do dnia 10.11.2017 r. do godz. 14:00.
  Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

 • Problemy z certyfikacją - wyjaśnienia

  30/10/2017

  W związku z licznymi pytaniami informujemy, że zgodnie z zapisami wszystkich Polityk certyfikacji, czas realizacji wniosków certyfikacyjnych wynosi 30 dni. Wszystkie wnioski certyfikacyjne są realizowane priorytetowo w kolejności ich wpływu do Centralnego Ośrodka Informatyki Oddział Łódź i rejestracji w systemie Obsługi Wniosków o Certyfikaty. Jednocześnie informujemy, że w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji nie ma możliwości osobistej obsługi Użytkowników wnioskujących o wydanie certyfikatu. Wszystkie sprawy są procedowane zgodnie z procesami opisanymi na stronie CEPiK.

  Więcej na temat: Problemy z certyfikacją - wyjaśnienia
 • Certyfikaty – najważniejsze informacje

  25/10/2017

  Już tylko kilka tygodni pozostało do wdrożenia zmodernizowanej Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP). To ostatni dzwonek, żeby zwrócić się o wydanie nowych lub odnowienie starych certyfikatów, pozwalających skomunikować się z systemem CEPiK 2.0. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące certyfikatów oraz zagadnienia opracowane w formie pytań i odpowiedzi. 

  Więcej na temat: Certyfikaty – najważniejsze informacje