Aktualności

Filtruj aktualności
 • Stacje kontroli pojazdów i CEPiK 2.0. Zostało już tylko kilka tygodni na przyłączenie do systemu.

  08/09/2017

  Wielkimi krokami zbliża się uruchomienie systemu CEPiK 2.0 w zakresie Centralnej Ewidencji Pojazdów. W związku z tym trwają zaawansowane prace integracyjne z systemem CEPiK 2.0 po stronie producentów oprogramowania dla stacji kontroli pojazdów, które mają jeszcze tylko kilka tygodni na rozpoczęcie przygotowań do pracy z nowym oprogramowaniem współpracującym ze zmodernizowanym systemem Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.  

  Więcej na temat: Stacje kontroli pojazdów i CEPiK 2.0. Zostało już tylko kilka tygodni na przyłączenie do systemu.
 • Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP

  07/09/2017

  Etapowe uruchomienie systemu CEPiK 2.0 nie byłoby możliwe bez prawnego usankcjonowania i szeregu uzgodnień w zakresie legislacji – właśnie temu celowi służyły, trwające dziewięć miesięcy, prace w ramach warsztatów legislacyjnych. 

  Więcej na temat: Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP
 • Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC

  05/09/2017

  W zakładce System Informatyczny CEPiK 2.0 w sekcji Dokumenty do pobrania (na dole strony) zamieściliśmy materiał pt. Warunki dostępu do CEPIK 2.0 - udostępnione aplikacje www, dedykowany dla podmiotów, które będą korzystać z funkcjonalności systemu CEPiK 2.0 poprzez aplikacje webowe udostępnione przez Ministerstwo Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC