Aktualności

Filtruj aktualności
 • Problemy z certyfikacją - wyjaśnienia

  30/10/2017

  W związku z licznymi pytaniami informujemy, że zgodnie z zapisami wszystkich Polityk certyfikacji, czas realizacji wniosków certyfikacyjnych wynosi 30 dni. Wszystkie wnioski certyfikacyjne są realizowane priorytetowo w kolejności ich wpływu do Centralnego Ośrodka Informatyki Oddział Łódź i rejestracji w systemie Obsługi Wniosków o Certyfikaty. Jednocześnie informujemy, że w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji nie ma możliwości osobistej obsługi Użytkowników wnioskujących o wydanie certyfikatu. Wszystkie sprawy są procedowane zgodnie z procesami opisanymi na stronie CEPiK.

  Więcej na temat: Problemy z certyfikacją - wyjaśnienia
 • Certyfikaty – najważniejsze informacje

  25/10/2017

  Już tylko kilka tygodni pozostało do wdrożenia zmodernizowanej Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP). To ostatni dzwonek, żeby zwrócić się o wydanie nowych lub odnowienie starych certyfikatów, pozwalających skomunikować się z systemem CEPiK 2.0. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące certyfikatów oraz zagadnienia opracowane w formie pytań i odpowiedzi. 

  Więcej na temat: Certyfikaty – najważniejsze informacje
 • Spotkania szkoleniowe PISKP z udziałem przedstawicieli MC

  23/10/2017

  Niemal miesiąc trwała seria szkoleń organizowanych w całym kraju przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP). W czterech spotkaniach szkoleniowych – w Środzie Wielkopolskiej, Morach, Jerzmanowicach i Piotrkowie Trybunalskim – wzięli udział reprezentanci Ministerstwa Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Spotkania szkoleniowe PISKP z udziałem przedstawicieli MC