Aktualności

Filtruj aktualności
 • Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC

  05/09/2017

  W zakładce System Informatyczny CEPiK 2.0 w sekcji Dokumenty do pobrania (na dole strony) zamieściliśmy materiał pt. Warunki dostępu do CEPIK 2.0 - udostępnione aplikacje www, dedykowany dla podmiotów, które będą korzystać z funkcjonalności systemu CEPiK 2.0 poprzez aplikacje webowe udostępnione przez Ministerstwo Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC
 • Ruszyła seria szkoleń z aplikacji CEPiK 2.0

  04/09/2017

  W poniedziałek, 4 września, rozpoczął się cykl szkoleń kierowanych do podmiotów, korzystających z opracowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacji w ramach systemu CEPiK 2.0. W dwutygodniowej serii szkoleń weźmie udział blisko 700 uczestników z całej Polski - to kolejna inicjatywa Zespołu CEPiK 2.0 mająca na celu wsparcie interesariuszy programu i rzetelne przekazanie wiedzy na temat zmian w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

  Więcej na temat: Ruszyła seria szkoleń z aplikacji CEPiK 2.0
 • W całym kraju Stacje Kontroli Pojazdów poprawiają błędy

  28/08/2017

  Już niebawem zostanie uruchomiona nowa wersja Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców w części dotyczącej pojazdów. Kluczowym elementem bazy CEPiK są zawarte w niej dane.

   

  Więcej na temat: W całym kraju Stacje Kontroli Pojazdów poprawiają błędy