Dla obywateli i przedsiębiorców

Poszukujesz informacji na temat pojazdów zarejestrowanych w Polsce lub dotyczących konkretnego kierowcy? Chcesz upewnić się, że autobus, którym podróżuje Twoje dziecko ma aktualne badania techniczne? Chciałbyś sprawdzić ilość punktów karnych? Skorzystaj z usług oferowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. 

Dla obywateli i przedsiębiorców

Historia Pojazdu

To bezpłatna usługa, dzięki której poznasz historię pojazdu przed zakupem. Pozwala na dostęp do danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów, dzięki którym upewnisz się, czy informacje przedstawione przez sprzedawcę są zgodne z informacjami w państwowej ewidencji.

Skorzystaj z usługi historia pojazdu » Ikona Historia Pojazdu

Bezpieczny autobus

To bezpłatna usługa, która pozwala na wstępne sprawdzenie autobusu, którym właśnie wybieramy się na wycieczkę lub którym codziennie jeździmy do pracy i szkoły.

Skorzystaj z usługi bezpieczny autobus » Ikona Bezpieczny autobus

Punkty karne online

E-usługa "Sprawdź swoje punkty karne" to możliwość kontroli posiadanych punktów karnych bez wychodzenia z domu i za darmo. Koniecznie jest jedynie posiadanie profilu zaufanego (eGO).

Skorzystaj z usługi Punkty karne online » Ikona Punkty karne online

Mój Pojazd

Masz samochód lub motocykl? Potrzebujesz danych z dowodu rejestracyjnego? Interesuje cię stan licznika z ostatniego badania technicznego? Sprawdź dane o pojazdach, których jesteś właścicielem lub posiadaczem.

Mój Pojazd - Skorzystaj z usługi » Ikona Mój Pojazd

Wniosek o udostępnienie danych

Jeśli chcesz uzyskać dane na temat konkretnego pojazdu, właściciela pojazdu czy kierowcy złóż wniosek o udostępnienie danych.

Dowiedz się więcej o wniosku o udostępnienie danych » Ikona Wniosek o udostępnienie danych

Wniosek o dane statystyczne

Jeśli chcesz uzyskać dane statystyczne na temat pojazdów zarejestrowanych w Polsce złóż wniosek. Dane mogą być wykorzystane zarówno do celów niekomercyjnych, jak i komercyjnych.

Dowiedz się więcej o wniosku o dane statystyczne » Ikona Wniosek o dane statystyczne