Aktualności

Filtruj aktualności
 • Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP

  07/09/2017

  Etapowe uruchomienie systemu CEPiK 2.0 nie byłoby możliwe bez prawnego usankcjonowania i szeregu uzgodnień w zakresie legislacji – właśnie temu celowi służyły, trwające dziewięć miesięcy, prace w ramach warsztatów legislacyjnych. 

  Więcej na temat: Zakończono prace w ramach warsztatów legislacyjnych CEPiK 2.0 dla CEP
 • Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC

  05/09/2017

  W zakładce System Informatyczny CEPiK 2.0 w sekcji Dokumenty do pobrania (na dole strony) zamieściliśmy materiał pt. Warunki dostępu do CEPIK 2.0 - udostępnione aplikacje www, dedykowany dla podmiotów, które będą korzystać z funkcjonalności systemu CEPiK 2.0 poprzez aplikacje webowe udostępnione przez Ministerstwo Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Warunki dostępu do systemu CEPiK 2.0 dla podmiotów korzystających z aplikacji webowych udostępnianych przez MC
 • Ruszyła seria szkoleń z aplikacji CEPiK 2.0

  04/09/2017

  W poniedziałek, 4 września, rozpoczął się cykl szkoleń kierowanych do podmiotów, korzystających z opracowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikacji w ramach systemu CEPiK 2.0. W dwutygodniowej serii szkoleń weźmie udział blisko 700 uczestników z całej Polski - to kolejna inicjatywa Zespołu CEPiK 2.0 mająca na celu wsparcie interesariuszy programu i rzetelne przekazanie wiedzy na temat zmian w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

  Więcej na temat: Ruszyła seria szkoleń z aplikacji CEPiK 2.0