Aktualności

Filtruj aktualności
 • Podprojekt Integracja – piąte spotkanie z Interesariuszami CEPiK Grupy 1

  02/08/2016

  2 sierpnia 2016 r. odbyło się piąte spotkanie Komitetu Sterującego Grupy 1 podprojektu Integracja.

  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Producentów Oprogramowania tworzonego dla Stacji Kontroli Pojazdów, Centralnego Ośrodka Informatyki oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

  Więcej na temat: Podprojekt Integracja – piąte spotkanie z Interesariuszami CEPiK Grupy 1
 • Podprojekt Integracja – szóste spotkanie z Interesariuszami CEPiK Grup 2 i 3

  02/08/2016

  2 sierpnia br. odbyło się szóste spotkanie Komitetu Sterującego Grupy 2 i 3 podprojektu Integracja.

  W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Sprawiedliwości, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Komendy Głównej Straży Granicznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także Ministerstwa Cyfryzacji i Centralnego Ośrodka Informatyki. 

  Więcej na temat: Podprojekt Integracja – szóste spotkanie z Interesariuszami CEPiK Grup 2 i 3
 • ZDALNA CERTYFIKACJA KART KRYPTOGRAFICZNYCH

  02/08/2016

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na problem z wysyłaniem e-maila do wnioskodawcy zawierającego część kodu jednorazowego, który jest niezbędny do poprawnej generacji certyfikatu przez użytkownika, zdalna certyfikacja/recertyfikacja kart oraz certyfikatów VPN jest w tej chwili utrudniona. Trwają prace naprawcze. Wpływające wnioski są na bieżąco wprowadzane do systemu, niemniej czas realizacji wniosków o certyfikat do systemu CEPiK 2.0 może być wydłużony. Przewidywany czas rozwiązania problemu wynosi 3 dni robocze.