Aktualności

Filtruj aktualności
 • Nowy wzór wniosku o udostępnianie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów

  08/12/2017

  Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Cyfryzacji z dnia 31 października 2017 r. w sprawie wzoru wniosku o udostępnienie albo przekazanie danych z centralnej ewidencji pojazdów, z dniem 13 listopada 2017 r. obowiązuje nowy wzór. Uprzejmie prosimy podmioty i osoby zainteresowane danymi z CEP o stosowanie wyłącznie nowego formularza.

  Więcej na temat: Nowy wzór wniosku o udostępnianie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów
 • Wgrano dużą aktualizację systemu CEP

  29/11/2017

  Centralna Ewidencja Pojazdów cały czas znajduje się w fazie stabilizacji. Specjaliści w MC, COI i PWPW na bieżąco monitorują system i reagują na pojawiające się informacje o błędach, a z każdym dniem funkcjonowania CEP jest ich coraz mniej, co pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. W nocy – z 28 na 29 listopada – została przeprowadzona duża aktualizacja systemu, zarówno po stronie Centralnego...

  Więcej na temat: Wgrano dużą aktualizację systemu CEP
 • Instrukcja instalacji certyfikatów dostępu dla SKP

  16/11/2017

  W celu ułatwienia Stacjom Kontroli Pojazdów podłączenie do nowej Centralnej Ewidencji Pojazdów, przekazujemy instrukcje jak krok po kroku zaimportować i wygenerować certyfikat VPN oraz zainstalować i skonfigurować połączenia VPN dla Cisco AnyConnect oraz Client Cisco VPN.

  Więcej na temat: Instrukcja instalacji certyfikatów dostępu dla SKP